Mercedes-Benz

Fleetový prodejce osobních vozidel Mercedes-Benz

Společnost CENTRUM Moravia Sever, spol. s r. o. jediný autorizovaný prodejce a opravce skupiny DaimlerAG přijme fleetového prodejce osobních vozidel Mercedes-Benz.

Náplň práce:
  • správa databáze aktuálních fleetových klientů
  • vyhledávání nových zákazníků z řad středních a velkých firem
  • kalkulace nabídek a financování
  • reprezentace našeho zastoupení
  • kooperace s generálním zastoupením a leasingovými společnostmi
Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání ukonečné maturitní zkouškou
  • praxi v oboru nebo v prodeji finančních produktů spojených s financováním vozidel
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • zodpovědnost a samostatnost
  • touhu stát se výborným ve svém oboru
  • znalost finančních produktů spojených s prodejem vozidel
  • plnou LOAJALITU
Nabízíme:
  • stálý pracovní poměr v silné a zavedené společnosti
  • podporu vedení společnosti a celého týmu
  • atraktivní ohodnocení orientované na výkon
  • finanční podpora v době zaškolení
  • běžné benefity (stravenky, mobilní telefon, PC, atd…)
  • zaměstnanecký operativní leasing
  • volná pracovní doba

Zájemce, prosíme o zaslání písemné žádosti o přijetí do pracovního poměru a CV na níže uvedený kontakt.

Otakar Jančo
otakar.janco@mbcms.cz
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
Rudná 3, 703 00 Ostrava