Mercedes-Benz

Prodejce nových osobních vozidel Mercedes-Benz

Náplň práce
  • správa databáze přidělených zákazníků
  • prodej nových osobních vozidel Mercedes-Benz a příslušenství především z prodejny
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • vyhledávání nových zákazníků
  • kalkulace nabídek a financování
  • reprezentace našeho zastoupení
  • komunikace leasingovými společnostmi a pojišťovnami
Požadujeme
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • prozákaznickou orientaci
  • praxi v oboru nebo v prodeji finančních produktů spojených s financováním vozidel
  • znalost finančních produktů spojených s prodejem vozidel
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP skupiny B
  • zodpovědnost a schopnost učit se novým věcem
  • týmového hráče, který se rád naučí naši firemní kulturu
  • touhu stát se výborným ve svém oboru
  • plnou LOAJALITU
Nabízíme
  • stálý pracovní poměr v silné a zavedené společnosti
  • propracovaný systém školení a technická podpora
  • podporu vedení společnosti a celého teamu
  • atraktivní ohodnocení orientované na výkon
  • 13. plat
  • finanční podpora v době zaškolení
  • běžné benefity (stravenky, mobilní telefon, PC, atd…)
  • zaměstnanecký operativní leasing

Zájemce, prosíme o zaslání písemné žádosti o přijetí do pracovního poměru a CV na níže uvedený kontakt.

Otakar Jančo
otakar.janco@mbcms.cz
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
Rudná 3, 703 00 Ostrava