Mercedes-Benz

Specialista/-tka náhradních dílů

Zajímáte se o automobily a logistiku? Pak jste možná právě Vy tou pravou osobou! Pro posílení logistického týmu našeho autosalonu v Ostravě hledáme skladníka s hlavním zaměřením na obchod s pneumatikami.

Vaše úkoly
  • Odpovědnost za identifikaci, odběr a naskladňování pneumatik.
  • Řízení stavu zásob a zajištění efektivního, nákladově optimalizovaného zásobování pneumatikami.
Váš profil
  • Máte technické vzdělání, ideálně se specializací na skladovou logistiku. Výhodou jsou již nějaké zkušenosti v automobilovém odvětví.
  • Pracujete svědomitě, strukturovaně, systematicky a se zaměřením na procesy
  • Jste spolehlivý/á a schopný/á týmové práce.
  • Ovládáte MS Office a již jste pracovali se specifickými počítačovými systémy používanými v oblasti skladování.
Co Vás čeká

Čeká Vás pevné zaměstnání s rozmanitou oblastí činností. Můžete se těšit na zajímavé výzvy, atraktivní plat a individuální možnosti dalšího vzdělávání. Pokud tato nabídka pracovní pozice vzbudila Váš zájem, velmi rádi Vás poznáme.

Zájemce prosíme o zaslání písemné žádosti o přijetí do pracovního poměru se stručným životopisem. Nástup do pracovního poměru možný ihned.

Pavel Musil
servis@mbcms.cz
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
Rudná 3, 703 00 Ostrava