Mercedes-Benz

Pokrok v úsporách s repasovanými díly

Repasovaná turbodmychadla Mercedes-Benz

Jedním z produktů v našem rozsáhlém portfoliu repasovaných dílů je repasované turbodmychadlo Mercedes-Benz. Můžeme Vám nabídnout kompletně repasovaná turbodmychadla s certifikovanou kvalitou za rozumnou cenu – a současně můžeme zaručit vysokou kvalitu výrobku.

Proces repasování použitého turbodmychadla Mercedes-Benz je přísně kontrolován a zahrnuje několik fází. Od úplného rozebrání součástky a vyčištění po vizuální kontrolu, měření a elektrickou kontrolu, na vše se pečlivě dohlíží. Nebude-li díl odpovídat specifikacím, bude repasován, opraven nebo nahrazen novým dílem. Konečné testování turbodmychadla je prováděno podle stejných norem, jaké se vztahují na nové díly.

S repasovaným turbodmychadlem získáte velmi pokročilou součástku motoru, která odolá extrémním teplotám, mechanickému namáhání a vysokému tlaku. Na rozdíl od motorů bez turbodmychadel moderní motory s turbodmychadly Mercedes-Benz plně využívají energii výfukových plynů, takže spotřebovávají méně paliva. Již nemůžete jet úsporněji!

Rádi Vám poskytneme více informací o turbodmychadlech z našeho portfolia repasovaných dílů a předložíme Vám osobní cenovou nabídku.