Mercedes-Benz

Exteriér

EQC. První slovo nového designového jazyka.

Nové EQC se vyznačuje nevšední, specifickou estetikou. Smyslné ztvárnění progresivního luxusu. Čisté, smyslné a extrémně redukované vedení linií dává jasně najevo: to může být pouze Mercedes mezi elektromobily.

Design světel

Nové EQC snímá své okolí doslova rychlostí světla. O to se starají standardní světlomety MULTIBEAM LED s vnitřním tělesem v lesklé černé barvě, ozdobnými liniemi v modré energy a designem světel specifickým pro EQ. Fascinujícím atraktivním prvkem jsou světelné pásy LED vpředu a vzadu, které jsou výrazné zejména v noci.

Specifická přední část modelu EQ

Nový EQC má progresivní mobilitu vepsanou ve tváři. Kdysi oddělené prvky, jako světlomety a maska chladiče, jsou kreativně propojeny v kouzelném černém panelu masky chladiče. Standardní světlomety MULTIBEAM LED podtrhují technicky vyspělé provedení s ozdobnými liniemi v barvě modrá energy a designem světel specifickým pro EQ.

Linie AMG

Nový EQC zrychluje bez nadsázky na úroveň sportovního vozu. A s volitelnou linií AMG se na něho také tak díváme. Nejvýraznějším prvkem je specifická přední část v nápadné černé barvě. Tato linie výbavy obsahuje navíc specifický přední nárazník, specifický zadní difuzor a také speciální kola z lehké slitiny z kovárny AMG High Performance.

Design kol EQ

S EQC jsme vymysleli skoro všechno nové. Dokonce i kola. Kola mají design specifický pro EQ a za příplatek se dodávají s modrými EQ detaily.

Střešní linie připomínající kupé

S novým EQC představujeme i zcela nové pojetí designu SUV. Střešní linie se mírně svažuje až k zádi. Tím vzniká dynamický vzhled a zároveň příjemné zvětšení prostoru pro hlavu v zadní části.

EQC 400 4MATIC: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 19,7; emise CO2 v g/km (kombinované): 0.[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 692/2008/ES. Spotřeba elektrického proudu a dojezd jsou závislé na konfiguraci vozidla.