Mercedes-Benz

Třída B.

Nevysvětluj.

Důležité odkazy

Výrazné prvky vozidla

NOVÁ GENERACE ASISTENČNÍCH SYSÉMŮ
Nová třída B je vybavena asistenčními systémy, které Vám při jízdě poskytují ještě účinnější podporu. Například aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, který umí automaticky udržovat požadovaný odstup, nebo aktivní brzdový asistent, který může v nouzových situacích zabrzdit. Díky nim jste se svou rodinou vždy v nejlepších rukou.

INTERIÉR S DESIGNEM „WRAP-AROUND“
Nová třída B Vás přivítá jedinečným prostředím v interiéru, který je typický pro tuto třídu. O to se postará kvalitní design „wrap-around“. Přechody mezi přístrojovou deskou, středovou konzolou a obložením dveří jsou plynulé. Vám jako cestujícímu tak dopřává pocit útulného prostředí.

WIDESCREEN COCKPIT
Moderní širokoúhlý kokpit Vás přivítá dvěma plně digitálními displeji, které tvoří působivý harmonický celek. Nová kombinace hlasového ovládání, dotykové obrazovky, touchpadu a tlačítek dotykového ovládání ve volantu Vám navíc nabízí ještě více možností ovládání. Tak, jak Vám to nejlépe vyhovuje.

ENERGIZING PLUS
Za volantem nesmíte projevit slabost. Příplatková sada ENERGIZING Plus nové třídy B může přispět ke zlepšení Vašeho pohodlí. Inteligentní komfortní ovládání propojí systém klimatizování, ambientní osvětlení, hudbu a komfortní sezení do několikaminutových programů, které Vás povzbudí nebo uvolní.