Mercedes-Benz

Design.

Hranatý a výrazný.

Design exteriéru ukazuje jasné hrany.

Design, který přesvědčí na první pohled: s charakteristickou maskou chladiče s černým panelem a souvislým světelným pásem na přídi i na zádi se EQB jednoznačně prezentuje jako člen rodiny Mercedes-EQ. Výrazný vzhled: typické prvky vozů SUV se snoubí s typickým designem Mercedes-EQ. Design zádi se světelným pásem LED podtrhuje šířku vozidla.

Design interiéru nabízí velkorysý prostor v moderním pojetí.

Dopřejte si kouzlo elektrizujícího designu při každé jízdě: prvky v barvě růžová gold a podsvícený ozdobný prvek vytváří v interiéru EQB moderní, technologicky vyspělé prostředí. Cíleně použité designové akcenty jako trubkové prvky v hliníkovém vzhledu navíc podporují solidní, robustní a kvalitní celkový dojem.

Vhodný design pro každého.

Ať už jste nároční zákazníci nebo vyznavači futuristického stylu nebo dynamické jízdy – objevte rozmanité linie výbavy pro své EQB.

Linie výbavy Progressive – Již standardní výbava přesvědčí vzhledem prémiové třídy: z výroby je EQB dodáváno s linií výbavy Progressive, která se v exteriéru mimo jiné vyznačuje předním a zadním nárazníkem s chromovanou vložkou. Elegantní vzhled až do posledního detailu dotváří ozdobné lišty spodní hrany a linie oken a integrovaný pevný střešní nosič v leštěném hliníku a černě lakovaná, leštěná 18palcová kola z lehké slitiny (45,7 cm).

Linie výbavy Electric Art – S linií výbavy Electric Art na Vás elektromobilita dýchá z každé součásti interiéru. Barevné akcenty v moderní růžové gold zdobí jak čalounění v syntetické kůži ARTICO, tak i větrací výdechy. Symbolem technologického pokroku je rovněž podsvícený ozdobný prvek. Tento hodnotný vzhled pokračuje v exteriéru specifickými 18palcovými koly z lehké slitiny. Opravdová velikost je patrná v každém detailu. Unikátní designové ztvárnění vozu EQB s linií výbavy Electric Art sahá až po exkluzivní klíčky od vozidla: jeden v černé barvě s ozdobným lemováním v chromu a druhý v černé barvě s ozdobným lemováním v růžové gold.

Linie AMG – Žádná jiná linie výbavy nepřenáší do elektromobility sportovní geny značky Mercedes-AMG tak důsledně jako tato: nápadný styling linie AMG propůjčuje exteriéru fascinující dynamický vzhled a jasně dokládá propojení unikátního designu s rovněž unikátní technikou. Tato linie mimo jiné nově interpretuje design dvou lamel u masky chladiče a obsahuje zadní nárazník AMG s difuzorem. Sportovní zážitek z jízdy v interiéru zvyšují sportovní sedadla se zpevněným bočním vedením čalouněná syntetickou kůží ARTICO a mikrovláknem DINAMICA a dole zploštělý multifunkční sportovní volant v kůži nappa. V kombinaci s větracími výdechy v barvě stříbrná chrome a podsvícenými ozdobnými prvky se moderní designové prvky od Mercedes-EQ propojují se sportovním vzhledem linie AMG.

Edition 1 – Edition 1 s časově omezenou nabídkou propojuje v exteriéru prvky sady Night se stylingem AMG. Tento sportovní vzhled dotváří 20palcová kola AMG z lehké slitiny (50,8 cm). Podsvícený ozdobný prvek a modré prošití na sedadlech a dveřích vytváří v interiéru jasné akcenty: jsou symbolem elektromobility od Mercedes-EQ.