Mercedes-Benz

Mercedes-AMG EQE.

Elektřina našla svou sílu.

Plné nabití výkonu Mercedes-AMG.

Nový vůz Mercedes-AMG EQE spojuje elektrifikaci a digitalizaci. Stejně dechberoucí jako jeho hodnoty zrychlení je také plně digitální kokpit interiéru s MBUX Hyperscreen. Mercedes-AMG EQE je dostupný ve dvou výkonových variantách.

Vysoký výkon, kamkoliv se podíváte.

Okamžitě jste ho poznali. Nezaměnitelná maska chladiče specifická pro AMG s černým panelem a vertikálními výztuhami, integrovanou hvězdou Mercedes a nápisem „AMG“ a předním nárazníkem v typickém designu křídla AMG ve tvaru písmene A. Stejně stylová jako odtrhová hrana na zádi specifická pro AMG nebo zadní nárazník v barvě vozu s aerodynamicky optimalizovaným difuzorem a třemi lamelami v chromu jako označení AMG EV. K tomu sportovní design se siluetou připomínající kupé a všemi typickými prvky od Mercedes-EQ. Krátké převisy, dynamická záď a kola z lehké slitiny AMG lícující s vnější konturou vozidla propůjčují vozu Mercedes-AMG EQE společně se svalnatými bočními partiemi výrazný atletický charakter.

Nastupte a dobře se připoutejte.

Hyperscreen vozidla EQE se snoubí s vysokým výkonem modelů AMG. Dechberoucí kombinace. Dalšími důležitými výbavami jsou sportovní sedadla AMG se specifickým vzorem, speciální potahy sedadel a červené bezpečnostní pásy a také za příplatek dostupný volant AMG Performance v kůži nappa nebo karbonu / mikrovláknu MIKROCUT, s hliníkovými řadicími pádly a tlačítky AMG na volantu. Odlišný vzhled zajišťuje také řada detailů: například sportovní pedály AMG, koberečky AMG a speciálně koncipovaná zobrazení kokpitu související s vysokým výkonem.