Mercedes-Benz

Design a výbavy.

Estetika, atletika a aerodynamika: designový jazyk nového EQE.

Design exteriéru. Jeden oblouk. V celé linii.

Již na první pohled je jasné: EQE ztělesňuje novou éru. Charakteristickým hlavním znakem je výrazný one bow design – linie ramen připomínající kupé, která se působivě klene od zádě až po příď, čímž zdůrazňuje typické znaky modelů EQ, jako například trojrozměrný vzor hvězd Mercedes-Benz na přídi.

Design interiéru. Vysněný interiér.

Nastupte a vychutnejte si pohodlí: plně elektrický pohon vytváří místo pro prostorný interiér, který vyhoví i těm nejvyšším nárokům. Kromě vysoce kvalitních materiálů a vynikajícího zpracování přinášejí součásti výbavy jako MBUX Hyperscreen nebo surround soundsystém Burmester® nové výrazné prvky.

Sportovní nebo avantgardní – jaký typ jste Vy?

Obě linie výbavy – linie AMG a Electric Art – dodají vozu EQE zcela specifický a individuální, avšak vždy mimořádně exkluzivní nádech. Která z nich se k Vám hodí lépe?

Standardní výbava – Uzavřená maska chladiče s černým panelem, světlomety LED High Performance a nápadná zadní partie se souvislým světelným pásem: s EQE již při stání projevujete svůj smysl pro technologický pokrok a inovativní design. Výrazný vzhled dotváří 19palcová kola z lehké slitiny v 10paprskovém designu.

Linie výbavy Electric Art – S linií výbavy Electric Art exteriér působivě podtrhnete progresivní charakter Vašeho EQE: ozdobné prvky v chromu na předním a zadním nárazníku dodávají vozidlu expresivní a elegantní akcenty. V kombinaci s 19palcovými koly z lehké slitiny máte zajištěn suverénní projev.

Linie AMG – S výrazným stylingem linie AMG dodáte exteriéru Vašeho EQE fascinující dynamický ráz. Elektrická bussines třída je tak obohacena o sportovní geny AMG – například pomocí předního nárazníku specifického pro AMG a kol AMG z lehké slitiny.

Edition 1 – Nové EQE je zaměřeno na budoucnost – bez ohledu na to, kam cestujete. S Edition 1 získáte futuristickou výbavu a vychutnáte si plně elektrický luxus všemi smysly.