Mercedes-Benz

Komfort a bezpečnost.

Nastupte a opřete se – s komfortními funkcemi v novém EQE.

Jízdní komfort.

Prémiový a luxusní pocit z jízdy je výsledkem inovací a zkušeností. Dokonalá souhra inovací a technicky promyšlených komfortních výbav Vám umožňuje plně elektrický prožitek z jízdy na nejvyšší úrovni.

AIRMATIC

Vzduchové odpružení AIRMATIC nabízí vynikající komfort odvalování i na náročném podkladu. Světlá výška vozidla se mění podle rychlosti. Při plynulé jízdě lze tímto způsobem prodloužit dojezd. Praktická je automatická regulace světlé výšky podle naložení vozidla.

Řízení zadní nápravy

Udávejte směr: řízení zadní nápravy plně elektrického EQE zajišťuje vynikající stabilitu a agilní jízdní dynamiku. Parkujte, otáčejte se a jezděte v dokonalé rovnováze ve dvou stupních s až 10°.

Zrychlení

Zážitek z jízdy: intenzivní. Nástup: přímý. Emoce: elektrizující. Vychutnejte si fascinující souhru komponentů pohonu jako obdivuhodný zážitek, který můžete prožívat znovu a znovu. Ať už na cestě na schůzku nebo na dlouhých cestách, maximální točivý moment je Vám k dispozici již od prvního metru a zajišťuje jak obdivuhodný výkon při rozjezdu, tak i bezproblémové zrychlení. Nové EQE prožívá tuto touhu rozjet se vpřed s Vámi – doprovázenou nejmodernějším komfortem.

Bezpečnost na prvním místě.

Zažijte své nové EQE jako spolupracujícího partnera a těžte z trvale snazšího řízení.

Nabízí příkladné osvětlení.

Předvídavě inteligentní: technologie světlometů DIGITAL LIGHT s funkcí projekce v novém EQE od Mercedes-EQ (dostupná za příplatek) doplňuje světlomety MULTIBEAM LED o technologii světel s vysokým rozlišením. Světla reagují předvídavě a podle situace se přizpůsobují průběhu trasy a intenzitě provozu.