Mercedes-Benz

Nový Actros

Všichni o nových řešeních mluví, my je máme.

Nový Actros. Připraven nově definovat standardy.

Nákladní vozidlo, které již dnes nabízí to, o čem ostatní jen mluví. Nový Actros splňuje neustále rostoucí požadavky na dálkovou dopravu a těžkou distribuční dopravu lépe než kdy dříve. S vyšší efektivitou. S jedinečným komfortem. A s příkladnou spolehlivostí.

Nová koncepce komfortu.

Nový Actros dává pojmům jako volnost pohybu a atmosféra zcela nový význam, aniž by ztratil ze zřetele každodenní činnost řidiče. Přinášíme novou definici komfortu pro podporu produktivity řidiče a prevenci únavy.

Pracovní a jízdní komfort.

Komfort je více než pouhý luxus. Je to naše odpověď na zvýšené požadavky v dálkové dopravě a těžké distribuční dopravě, která zajistí příjemné podmínky pro práci i jízdu.

Design interiéru.

Za jízdy a během přestávek: interiér nového modelu Actros ukazuje, jak lze neustále zvyšovat motivaci pro náročnou práci v dálkové dopravě a v těžké distribuční dopravě.

Úložné prostory a odkládací schránky.

Kdo hodně cestuje, potřebuje osobní volný prostor. A místo na všechno, co během dlouhých cest nesmí chybět. Proto kabiny Actrosu nabízejí obzvlášť velký objem interiéru a enormní úložný prostor.

Komfort bydlení a spánku.

S koncepcí SoloStar a výjimečně komfortními lůžky přináší nový Actros na silnici to, na čem v dálkové dopravě v oblasti komfortu bydlení a spaní opravdu záleží.

Exteriér.

Se svými kabinami řidiče nabízí nový Actros optimální odpověď prakticky pro jakýkoliv požadavek v dálkové dopravě a těžké distribuční dopravě. Perfektní spojení designu a funkčnosti, které jedinečným způsobem dokresluje jeho exteriér.

Úsporný od samého základu.

Nový Actros znamená spolehlivou, úspornou techniku vozidla, nižší náklady a vyšší zisk. Nebo zkrátka: vyšší účinnost. Nízká spotřeba paliva rozhodujícím způsobem přispívá k hospodárnosti. Vlastnost, kterou Actros prokázal při každodenním použití.

Nižší spotřeba paliva.

Čím nižší je spotřeba paliva, tím nižší jsou celkové náklady. Proto jsme i u nového Actrosu provedli veškerá opatření, aby byla spotřeba ve standardním provedení dále snížena.

Nízké celkové náklady.

S našimi nákladními vozidly máte k dispozici mimořádně hospodárná vozidla. Nízké náklady zajišťují ale například také atraktivní servisní nabídky Mercedes-Benz a očekávaná vysoká zůstatková hodnota na konci doby používání.

Vysoká bezpečnost.

Bezpečně do cíle – s podporou inovativních asistenčních systémů pro zvýšení jízdní bezpečnosti, které řidiči aktivně ulehčují práci, šetří vozidlo i náklad a přispívají tak k vyšší efektivitě. Při každé jízdě.

Maximální využití vozidla.

Díky inteligentnímu propojení vozidla, servisu Mercedes-Benz a Vašeho přepravního podniku lze výrazně zvýšit využití vozidla, vytížení vozidla a efektivitu Vašich logistických procesů.

Predictive Powertrain Control.

Se systémem Predictive Powertrain Control, který je nyní součástí standardní výbavy, budete při Vašich jízdách šetřit ještě více paliva. Na dálnicích i běžných silnicích stejně jako ve městě.

Zvětší Váš předstih před konkurencí.

Výroba našich nákladních vozidel vždy vychází z nejpřísnějších existujících standardů kvality: požadavky praxe. Nebo zkrátka: Vaše.

To pro nás znamená: nabídnout Vám nákladní vozidla, která fungují bez problémů i za extrémních podmínek a v náročném terénu. Jinými slovy: „Trucks you can trust“.

Jako Váš partner, který Vás podporuje při efektivním plnění Vašich každodenních úkolů, budeme nadále dělat vše pro mimořádnou spolehlivost Vašich jízd. S využitím všech zkušeností z více než 110 let výroby vozidel. Díky nákladním vozidlům s robustními, tisíckrát osvědčenými součástmi a výbavami, které zohledňují topografické a klimatické podmínky v místě použití.