Mercedes-Benz

Oprava karoserie se službou SmallRepair od Mercedes-Benz.

Oprava promáčknutí

Pro exteriér vašeho Mercedesu bez poskvrnky: Oprava promáčknutí.

Je karoserie vašeho vozu Mercedes promáčknutá? Ne však na dlouho! V rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz naši specialisté na karoserii a lak opraví promáčknutí, aniž by museli vyměnit celé díly.

Promáčknutá místa v karoserii lze často opravit jejich opatrným vytlačením. Podmínka: Promáčknutí nesmí být v hraně panelu karoserie a nesmí být poškozen lak. Bezplatně a nezávazně se svého partnera Mercedes-Benz zeptejte, jaké typy promáčknutí lze takto vyhladit.

Šetřete čas i peníze.

V mnoha případech lze promáčknutí opravit vytlačením - vyzkoušená metoda pro rychlou opravu promáčknutí za rozumnou cenu. Váš Mercedes vám vrátíme v bezvadném stavu. Jako by se vůbec nic nestalo.

Důvěřujte kvalitě Mercedes-Benz spojené s odborností.

Naši zkušení specialisté dokonale ovládají umění opravy promáčknutí: Přinášíme vám službu, která splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu - a přispívá k zachování hodnoty vašeho Mercedesu.

Oprava promáčknutí v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz je součástí komplexních služeb nabízených v rámci programu Repair™ od Mercedes-Benz.

Váš partner Mercedes-Benz vám rád zdarma poradí.

Bezplatně a nezávazně od svého partnera Mercedes-Benz zjistěte, zda lze promáčknutí vaší karoserie opravit. Jednoduše si domluvte schůzku.

Oprava laku

Aby váš Mercedes zářil svým obvyklým leskem: Oprava laku. 

Neporušený lak je důležitý nejen z hlediska vzhledu vozu, ale také chrání karoserii před korozí a nepříznivými povětrnostními vlivy. V rámci naší opravy laku vám efektivně spravíme malá místa za lákavou cenu.

Drobné poškození laku naši zkušení specialisté v rámci služby SmallRepair opraví bez potíží. Škrábance a odření úplně odstraníme a váš Mercedes opět získá svůj obvyklý lesk.

Hospodárné a rychlé řešení.

Naši zkušení specialisté opraví poškozená místa v několika fázích. Pracují pouze na poškozených místech - bez lakování celých dílů. Díky tomu je práce rychlá a chrání váš rozpočet.

Na to se můžete spolehnout: Kvalita Mercedes-Benz spojená s odborností.

A vysoké standardy kvality Mercedes-Benz samozřejmě platí pro opravy laku: Lak vašeho Mercedesu budou opravovat výhradně zkušení specialisté na lak. Po dokončení opravy bude vzhled vašeho vozu opět dokonalý. Kompletně obnovíme ochrannou funkci laku.

Oprava laku v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz je součástí nabídky našeho programu Repair™ od Mercedes-Benz.

Váš partner Mercedes-Benz vám rád poradí - samozřejmě zdarma.

Bezplatně a nezávazně od svého partnera Mercedes-Benz zjistěte, zda lze poškozený lak vašeho vozu opravit. Kontaktujte svého partnera Mercedes-Benz.

Oprava umělohmotných dílů

Váš Mercedes bude zase brzy dokonalý: Oprava umělohmotných dílů.

Oprava umělohmotných dílů se vztahuje na drobné díry, praskliny a škrábance na náraznících, bočních ochranných lištách a lemování. A v mnoha případech se díky ní lze vyhnout nákladné a časově náročné výměně celého poškozeného dílu.

Kratší doba, nižší náklady.

Naši odborníci opraví díry, praskliny a škrábance a opravená místa nalakují. Originální díl je obnoven s minimálním úsilím. Tak vám pomáháme maximálně šetřit náklady.

Získáte kvalitu Mercedes-Benz spojenou s odborností.

Vysoké standardy kvality Mercedes-Benz se přirozeně vztahují i na naše opravy umělohmotných dílů: Poškozené umělohmotné díly vašeho Mercedesu budou opravovat výhradně zkušení specialisté s použitím materiálů té nejvyšší kvality.

Oprava umělohmotných dílů v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz je součástí nabídky našeho programu Repair™ od Mercedes-Benz.

Váš partner Mercedes-Benz vám rád poradí - samozřejmě zdarma.

V případě dotazů ohledně opravy umělohmotných dílů v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz kontaktujte vašeho prodejce Mercedes-Benz: Získáte podrobné informace, samozřejmě nezávazně a zdarma.